Philips BM90 Fidelio kablosuz Oda Müzik Sistemi
Philips BM90 Fidelio kablosuz Oda Müzik Sistemi
Philips BM90 Fidelio kablosuz Oda Müzik Sistemi
Philips BM90 Fidelio kablosuz Oda Müzik Sistemi

Philips BM90 Fidelio kablosuz Oda Müzik Sistemi

Marka : Philips
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺2.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.499,00(KDV Dahil)
:

Philips BM90 Fidelio kablosuz Oda Müzik Sistemi

Bluetooth, CD/USB ve FM üzerinden müzik çalmaya imkan veren Philips BM90 Fidelio kablosuz oda müzik sistemi, tek bir düğmeye dokunarak odanızı kaliteli müzikle doldurmanıza yardımcı oluyor. Router, parola ve herhangi bir uygulama gerektirmeyen kurulumu ise bu zevke kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Tüm müzik akışını sağlayan İzzyLink, tablet ya da bilgisayardaki müzikleri ve radyo uygulamalarını her odaya dağıtıyor.

İyi Müziği Kontrol Edin

  • Kablosuz oda müzik sistemi, istediğiniz radyoyu ayarlayıp hafızaya alma tuşuna basılı tuttuğunuzda sevdiğiniz radyoları kaydete imkanı sunuyor. 
  • Saf dijital ses işleme teknolojisi sayesinde mükemmel dengeye sahip üstün ses netliği ortaya çıkarıyor. iPhone/iPod cihazlarınızda yer alan analog ses çıkışını kullanarak geleneksel analog ses işleme teknolojilerine kıyasla daha iyi bir sinyal-gürültü oranı elde ediyor.
  • Analog müziğe olan etkisinin yanı sıra eksiksiz dosya aktarım özelliği sayesinde daha fazla dijital müziğe erişmeyi de kolaylaştırıyor. 
  • Patenti Philips tarafından alınan LivingSound teknolojisi, dinleme merkezini genişleterek geniş alanda çeşitli ses sistemlerini bir araya getiriyor. Bu teknoloji kompakt stereo sistemlerde genelde kaybedilen ses zenginliğini koruyor.
  • Müzik sisteminde yer alan Dijital Ses Kontrolü, birbirinden farklı müzik türleri için önceden ayarlanmış kontrolleri içinde barındırıyor. Dengeli, güçlü, net, sıcak ve parlak gibi farklı kontrol seçenekleri içeren sistem, her modda ses dengesini otomatik ayarlıyor. 
  • Philips hoparlör, kullandığınız radyo ve müzik uygulaması ne olursa olsun en sevdiğiniz müzikleri telefon ve tablet gibi mobil cihazlardan dinlemenize olanak tanıyor. 

Kablosuz Ses Deneyimi

  • Maksimum çıkış gücü: 200 w
  • Bluetooth mesafesi: 10 metre
  • Ürün ağırlığı: 11 kg
  • Oynatılabilen ortamlar: CD, MP3, USB flash sürücü

Fark Yaratan Yenilikler

120 yılı aşkın süredir teknoloji alanında yenilikler sunan marka, ses teknolojileri konusunda da güncel tasarımlar ortaya çıkarıyor. Sunduğu yeni teknolojiler ile Philips ürünleri, farklı kıtalarda insanlar tarafından kullanılıyor.  

Kolay Kullanım

Philips BM90 Fidelio müzik sistemi kurulum aşamasında parola ya da uygulama gerektirmiyor. İlk kurulum için hoparlör üzerinde yer alan group butonuna uzun basmanız yeterli oluyor.