İPTAL & İADE & DEĞİŞİM

 

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

İlgili ürünlerin gönderimi gerçekleşmediyse, İletişim sayfasında yer alan iletişim formunu doldurarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. Siparişinizin gönderimi gerçekleştiyse, iptal işlemi gerçekleştirilemez. Bu durumda, siparişiniz tarafınıza ulaştıktan sonra iade talebinde bulunabilirsiniz.


Siparişimi ne kadar sürede iade edebilirim?

İade şartlarına uygun olması koşuluyla, yasal cayma hakkı ve iade süresi 14 gündür. Müşteri memnuniyetine yüksek önem veren firmamızda bu süre uzatılarak 30 gün olarak belirlenmiştir. Web sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünleri 30 gün içerisinde iade adresine gönderebilirsiniz.


Ürünü iade koşulları nelerdir?

Ürünlerin tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içinde hiçbir sebep göstermek zorunda olmaksızın cayma hakkına sahipsiniz. Cayma hakkınızı kullanmak için 14 günlük süre içinde telefon, e-posta veya İletişim sayfasında yer alan iletişim formu ile bildirimde bulunulması ve ürünün Mesafeli Satış Sözleşmesi hükümleri çerçevesinde cayma hakkı kullanımına uygun tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması gereklidir.


Ürünü nasıl iade edebilirim?

Hesabım butonundan ‘’Siparişlerim’’ sekmesinde, ilgili siparişinizdeki ürünü/ürünleri ‘’Kolay İade’’ butonuna tıklayarak iade talebinizi iletebilirsiniz. Cayma hakkının kullanılması halinde iade ürün/ürünler 1233866624  anlaşma koduyla Surat Kargo’ya faturasıyla karşı ödemeli olarak iade edilmelidir. Anlaşmalı kargo ile gönderilmeyen iadelerde, kargo ücreti ALICI’ya aittir.


İade etmek istediğim ürünü hangi adrese göndereceğim?

İade Adresi: Bahçesaray Mah. 135 / Necmettin Erbakan Bulvari No 242 Merkez Aksaray Türkiye


İade ettiğim ürünün bedeli kartıma ne zaman geri ödenir?

İade etmek istediğiniz ürün/ürünler iade adresine ulaşıp talebiniz onaylandıktan sonra ödeme iadesi en geç 1 - 3 iş günü içinde  yapılmaktadır. Ödeme iadenizin hesabınıza yansıma süresi bankanızın çalışma prensibine göre farklılık göstermektedir.