Fakir Verda 2400 W Buhar Kazanlı Ütü
Fakir Verda 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

Fakir Verda 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

Marka : Fakir
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺629,00(KDV Dahil)

SIFIR ÜRÜN-ADINIZA FATURA-ÜCRETSİZ VE HIZLI KARGO

:

Fakir Verda 2400 W Buhar Kazanlı Ütü


prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu


Dayanıklı Titanyum Kaplama Taban

Fakir Verda 2400 W buhar kazanlı ütünün tabanı çizilmelere karşı ultra dayanıklıdır. Birinci sınıf kalitedeki titanyum kaplama özel tabanıyla kullanım kolaylığı ve avantajı sunar.


Buhar Kilitleme Sistemi

En iyi ütüleme performansı ortaya koymak için dikey buhar özelliğiyle buhar kilitleme sistemine sahiptir. Bu sayede sürekli buhar salınımı sağlayarak kıyafetlerin buharla en iyi şekilde ütülenmesini sağlar.


Ayarlanabilir Buhar Gücü Seviyeleri

Kıyafetlerinize göre ayarlayabileceğiniz farklı buhar gücü seviyeleri bulunur. 2400 W gücündeki motoruyla 5.5 bar buhar basıncına ulaşarak profesyonel ütüleme deneyimi yaşatır. 15 saniyede ısınan ütü tabanıyla en kısa sürede etkili sonuçlar sunar


Temizleme Özelliğiyle Pratik Kullanım

Fakir Verda 2400 W buhar kazanlı ütünün kendi kendini temizleme özelliği bulunur. Bu sayede size sadece ütü yapmak kalır. Kuru ütüleme özelliğiyle de hızlı ve pratik çözümler verir. 2 metre güç kablosu uzunluğuyla rahat hareket avantajı sunar


Su Tankıyla Kesintisiz Ütüleme

Fakir Verda 2400 W buhar kazanlı ütü, 2 litre kapasiteli su tankına sahiptir. Bu sayede kesintisiz ütüleme avantajı sunar. Çalışırken su ekleyebilme özelliği vardır.


Uzun Ömürlü ve Dayanıklı Malzeme

Fakir Verda 2400 W buhar kazanlı ütü, birinci kalitede materyalden üretilmiştir. Kireçlenme önleyici kartuşu ve damlatma koruması sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir. 1.5 metre buhar kablosu uzunluğuyla pratiktir.