• Mart 14, 2021 Hakkında

  Daha dünyaya gelmeden ruhsal ve duygusal olarak bağ kurduğumuz bebeklerimizi, hayatın içindeki tüm zorluklara, hastalıklara karşı korumak ve onların gözümüzün önünde sağlıklı büyümelerini izlemek ne kadar da huzur veriyor değil mi?

  Evet dediğinizi duyar gibiyim. Peki kimyasal boyaların, sağlıksız sentetik kumaşların ve daha birçok tehlikenin kol gezdiği tekstil dünyasında bebeğimizi nasıl koruyacağız? Bunun tek çözümü çok pahalı fiyatlar dayatan ünlü markalar mı?

  Hayır! Tüm bu kulaktan dolma, reklamların dayatmalarından kurtulmaya kendinizi hazırlayın. Hem kaliteli, hem güvenli, hem de bütçe dostu bir çözüm var o da Al Baby!

   

  al baby, al baby bebek elbisesi, bebek kıyafetleri, bebek yeleği
 • Mart 13, 2021 Hakkında

  Dijital çağın getirdiği yeniliklerden olan e-ticaret dünyasına alışmaya çalıştığımız bu dönemde yılların verdiği tecrübeyle Girgin Grup tarafından kurulan firmamız, kaliteli ve güvenli alışverişi ayağınıza getirme hedefiyle yola çıktı.

  Aksaray’ın önemli üretim ve pazarlama şirketlerinden olan Girgin Grup çatısı altında 2019 yılında kurulan alal.com.tr, üretim ve pazarlama alanındaki tecrübelerini, işindeki kalite tutkusunu ve dünya pazarlarına ulaşan başarısını yeni alanlara taşıma aşkıyla karşınızda.

   

  alal.com. al Baby, Cas Man, Cas Woman
 • Mart 13, 2021 Anne Bebek

  Her çocuğun büyüdükçe kendi ihtiyaçları ve yeni talepleri olabilir. Kıyafet miktarı ve türü - ister daha sıcak ister daha hafif olsun - ailenin alışkanlıklarına ve mevsime bağlı olarak değişecektir. Ancak bazı genel ipuçları, yeni doğmuş bir bebeğin bebek elbiseleri alma görevini büyük ölçüde kolaylaştırabilir.

  Bu nedenle, bebeğinizin bebek kıyafetleri için bilinçli ve gerçekten faydalı seçimler yapmanıza yardımcı olacak bazı önerilerde bulundukç

  1 yaş bebek kıyafet seçimi, bebek kıyafetleri, küçük bebek kıyafeti nasıl olmalı